İPTAL VE İADE ŞARTLARI
Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İADE İÇİN İSTEDİKLERİMİZ
1. İADE EDİLECEK ÜRÜN
2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN SEVK İRSALİYESİ (Tüm nüshaları le birlikte)
1. İADE EDİLECEK ÜRÜN
a- Kullanılmış , hasar görmüş veya tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş (yıkanmış,parfüm sıkılmış,etiketi kopartılmış) başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
b- İade edilecek ürünün, 14 GÜN İÇERİSİNDE teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürünün iade/değişimi kesinlikle kabul edilmeyecektir.
2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN SEVK İRSALİYESİ
a- İade işlemi için ürünün sevk irsaliyesinin gönderilmesi gerekmektedir.

DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA
a- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderildiği taktirde, kargo ücret firmamız tarafından karşılanmaktadır.
b- Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 15 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.
c- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücret firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ürün / ürünlerde herhangi bir kusur yoksa, iade tüketici kaynaklı bir sebepten dolayı yapılacaksa kargo ücreti tüketiciye aittir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ
İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir; - İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı le birlikte yapılmalıdır. - Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiket yapıştırılmış ve kargo kol bandı le bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. - İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal sevk irsaliyesi(sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. - İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücret firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir.

SİPARİŞ İPTALİ
Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişleriniz iptal ettirebilirsiniz. Bazen yoğunluktan mesajlar geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlem gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücret veya ücretler kesilerek adres yapılır.
Ürün İade Adres: